Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Entertainment, Fun, Humor > Games without Borders
Blogs FAQ Community Calendar

Notices

Games without Borders Associations, games, rebuses. Place for the forum games.

Reply
 
LinkBack Thread Tools
Old 01-01-2011, 15:22   #1 (permalink) Top
Seasons change, so can I?
 
slobodan_bobo's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: planet Earth, Milky way
Возраст: 22
Posts: 1,932
Agreed: 13
Agreed 24 Times in 24 Posts
Send a message via MSN to slobodan_bobo Send a message via Skype™ to slobodan_bobo
Default Среќна Нова 2011

Епа луѓе дојде и 2011. Среќна Нова Година на сите, повеќе успех во работата, повеќе 10-ки на факултетлиите, повеќе љубов и среќа на сите.
slobodan_bobo is offline  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Old 12-06-2012, 01:28   #2 (permalink) Top
¥#£
 
BuBaSvaBa's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Скопје
Возраст: 21
Posts: 5,218
Blog Entries: 2
Agreed: 26
Agreed 25 Times in 22 Posts
Send a message via Skype™ to BuBaSvaBa
Default

Тука времето како да застанало :o среќна Бобо со мало закаснување од само една година и кусур месеци :D се што не си можел тогаш да си дочекаш во наредните години :)
__________________
Тешко е да останеш нормален во овој ненормален свет!!!
BuBaSvaBa is offline  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
ReplyPosting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are On
Refbacks are On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Нова демократија ќе гради споменик на Џемо Хаса во Гостивар barba Macedonian Daily News 2 11-02-2010 15:26
Селмани им вети на жителите на Теарце нова пролет во Македонија BorisVM Macedonian Daily News 0 09-03-2009 03:50
Неофицијално: Бесим Догани ќе премине во редовите на Нова Демократија BorisVM Macedonian Daily News 0 26-02-2009 00:50
Среќна Нова Година и Среќен Божиќ tane komita Events 35 14-01-2008 10:10
Нова Година - низ светот Mara Travel and Places to Visit 4 05-02-2007 14:49


All times are GMT +2. The time now is 05:17.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47